Наші Ксоло

Ксолоітцкуінтлі - надзвичайно рідкісна порода собак, і перш ніж провести потужну селекційну роботу і зібрати цінні крові в нашій годівлі нам знадобилося кілька років кропіткої роботи з вивчення ліній в родоводах і генетики. Ми єдиний розплідник в Україні, який імпортував найкращі мексиканьські лінії ксоло. А завдяки продуманій програмі селекції ми вийшли на світовий рівень по якості отриманих цуценят. Всі наші племені собаки є найкращими представниками породи. Вони пройшли генетичні обстеження на здоров'я, мають сертифікати а також всі необхідні допуски для розведення. Таким чином ми впевненні в тому що наші ксоло вільні від спадкових генетичних хворіб і потомству передають тільки найкращі свої якості.

Леон

Леон Лангаріка "Червоне сонце Мексики!" - Закоханий з першого погляду, веселий і дуже ніжний.

більше
Карамелька

Цукерки Sine Metu Candy Karamel - я така прекрасна, розпещена та кохана. Запитайте її, чи характеризуватиме вона себе.

більше
Реджі

Реджинальд Квісті з Канексо Кращого захисника, ніж він, не знайти. Його не бентежать ні його маленькі розміри, ні розміри інших собак чи людей. Він вірний своєму господареві незважаючи ні на що.

більше
Роксолана

Роксолана Мечта ЖизниЯскрава і темпераментна представниця мексиканської голої собаки. Стійка психіка, чудовий артистизм, легко піддається дресируванню - вона першою познайомила нас з породою і дала уявлення про її комфорт і переваги.

більше
Хельга

Sine Metu Helga
Моя ніжна, мила і дуже привітна квітка. Такий чудовий характер їй дістався від батька Реджі і матері Коко.

більше
Герміона

Hermione Diva Magica Del Sharm Emninyo для Sine Metu Невгамовна, швидка, грайлива лють, з якою ніколи не нудьгує. Це точно Герміона. Її чудова статура, неймовірно красива форма голови і пряма струнка спина роблять її дуже цінною для розведення.

більше
Наля

Nala Potencjal FCI для Sine Metu
Вона маленька, акуратної статури. Дуже мускулистий і стрункий. З гарячим темпераментом, кольору червоної шкіри. Це наше друге червоне сонечко в розпліднику.

більше
Коко

Sine Metu Coco
Ця чудова дівчина живе з нашими співвласниками. Вона надзвичайно допитлива та відкрита до людей, що робить її винятком із усієї зграї наших ксоло. Свій чудовий характер вона передає дітям, цуценята від неї дуже доброзичливі і обожнюють людей.

більше
Джейн Єйр

Джейн це молоде покоління Sine Metu на яке ми покладаємо великі сподівання.Нaйближчі приплоди від Джейн будут не раніше 2025 року.

більше
Іріс

Іріс це молоде покоління Sine Metu на яке ми покладаємо великі сподівання.Найближчі приплоди від Іріс будут не раніше 2025 року.

більше
Wilkoria Cris

Імпортований в Україну з Польщі. Кобель першокласних мексиканських ліній де переважають кровні лінії Langarica заводчика Sixto Davilla Langarica.

більше
прочитайте ПРО ПОРОДУдогляд за Ксоло
Sine Metu

Sine Metu - монопородний розплідник ксолоітцкуінтлі мініатюрного розміру в Україні. Про розведення ксоло знаємо все і трохи більше.В селекційній діяльності нашого розплідника ми обираємо тільки кращі кровні лінії ксоло у світі.Наші випускники живуть більше ніж 10 країнах Європи в США і Канаді. Всі наші племінні собаки перевірені на генетичні захворювання, і мають відмінне здоров'я.