Для нас селекція - це справа життя, тому наша головна мета - зберегти чистий аборигенний тип Xoloitzcuintli miniatura відповідно до стандарту FCI.

Гортай нижче, щоб побачити більше ...


Чому зі всіх порід собак ми обрали ксоло міні?

В першу чергу за нестандартну зовнішність, і ми не прогадали. Унікальність ксоло перед усім в безшерстності, отже в домі шерсті не буде, а це особливо комфортно.

В 2013 році на виставці собак я побачила перший раз в живу ксоло і аж оніміла від захвату. Пройти мимо такої екзотики я не змогла. Порадившись з чоловіком ми придбали її. Так і з'явилася у нас наша перша сука - Roksolana Mechta Zhyzny, з якою ми поринули у світ виставок. Вона не раз здобула  титул юного і дорослого чемпіона України, Чемпіона клубу,BOB (кращий у породі). В цей період у нас з чоловіком запустилась пристрасть до породи і бажання внести більший вклад в неї.Ми вирішили імпортувати в Україну ксоло найвищої якості. 

Першим кого ми обрали для нашої програми розведення був Reginald Kvisti iz Kanekso, від чемпіонів світу, кобель з неймовірними екстерєрними даними. Незабаром відважилися на другого кобеля, рідкісного червоного окрасу -  Leon Langarica, який імпортувався з найвагомішого на сьогоднішній день, професійного монопородного розплідника у Мексиці, Langarica - заводчик Sixto Davilla Langarica. 


Після проведення довгих переговорів з заводчиком, він довірив нам свого племінного ксоло. Так як Лео брав участь у селекційній програмі в Мексиці, а це не просто придбати цуценя, коли ще не видно якості, він приїхав до нас вже в старшому віці подолавши 11 тис кілометрів. Зазначу, що розплідник - Langarica, знаходиться  в місті Колима - колиска ксолоітцкуінтлі, саме в цьому місті знайдено найбільше древніх знахідок і мумій ксоло. 

Безумовно, Лео один із кращих представників породи Ксоло міні який я бачила до сьогодні і те що в Україні є можливість отримувати висококласних цуценят від нього це не просто вдача, а ретельно продуманий нами вектор розведення.


З часом, наш розплідник отримав визнання та повагу серед заводчиків ксолоіцкуінтлі в Європі та Мексиці. Ми дружимо і співпрацюємо з Європейськими і Мексиканськими розплідниками. Так,  заводчики Польщі, Бельгії та Словенії запрошували наших Леона та Реджі на вязки до своїх ксоло. І в результаті такої співпраці ми змогли додати в наш розплідник Sine Metu, цуценят з цих годівель, таким чином збагативши наш племінний фонд цінними кровними лініями.

Крім цього,  зазначу, що оскільки  порода ксоло міні є більш відома в Європі, серед цінителів цих рідкісних створінь, тож звичайно, наші випускники здебільшого живуть в різних країнах світу - в Європі це Польща, Англія, Шотландія, Швейцарія, Естонія і Фінляндія, Франція і Німеччина, Італія а також в США і Канаді.Звичайно, наші собаки живуть і в Україні як домашні улюбленці.Серед власників є любителі екстремальних видів спорту, музиканти, лікарі і психологи, а  навіть міс фітнес бікіні України, і топ 6 у світі. Серед наших випускників є чемпіони Франції, Італії, Польщі, Бельгії, а також наші ксоло показуються на чемпіонатах світу, останньо в Женеві(Швейцарія) 2023 році і здобувають призові місця, серед величезної конкуренції.

Цікавим фактом є те що наші випускники перемагають в таких видах спорту як аджиліті і ноуз ворк - де наш Sine Metu Cream Brulle є чемпіоном Польщі.

ПЛЕМІННА ПРОГРАМА РОЗПЛІДНИКА 

Основні принципи селекції1
Правильне вирощування і так необхідна рання соціалізація цуценят.Аби цуценяті було комфортно з власником нашим завданням є його правильно підготувати до переїзду в нову сім'ю. Для цього ми використовуємо розвиваючі іграшки і привчаємо його до різноманітних звуків а найголовніше до контакту з людиною. Крім цього всі наші цуценята отрмують збалансоване найвищої якості харчування, а також професійний догляд за шкірою. 
програма спавласності з розплідником
Новим і вагомим кроком на який ми пішли для збільшення і поширення породи в Україні є співласництво з відповідальними людьми які хотіли б брати участь у програмі розведення, але доглядати тільки за однією собакою. Таким чином частина племінних сук знаходиться в люблячих домівках, і можна збільшувати розплідник без психологічних травм для тварин. Спільне володіння племінною собакою це практика яка є прийнятою у всьому світі і полягає в тому, що власник купує шоу цуценя на спеціальних умовах.

В чому вони заключається? Співласник веде плем. програму при нашій підтримці тільки для однієї, своєї собаки і отримує:
—  доступ до вязок з нашими кобелями;
— нашу підтримку у введені плем програми;
— нашу допомогу у вирощуванні цуценят, а також допомогу у виборі власників для малят;
— приставку нашого розплідника, в іменах для всіх цуценят які будуть народжуватись у співвласників.

Більше пояснюю в ході приватного листування, попередньо розглянувши вашу кандидатуру.
здоровʼя
Обовязкове обстеження племінних ксоло  на генетичні захворювання і загальне здоров'я перед вязками.В селекції беруть участь тільки перевірені на здоров'я ксоло, які отримали відповідні сертифікати і мають необхідні допуски для ведення племінної діяльності.Порода є маловивченою, тому ми перевіряємо на такі вади якж вивех колінної чашечки, вроджені аномалії сітчатки ока, а також на можливі генетичні захворювання, робимо їм ДНА профіль.

Ми ведемо в інстаграм інформативний блог по породі ксоло міні в Україні, де допомагаємо визначитись чи підійде вам ця порода собак.

НАШ ВЕКТОР РОЗВИТКУ У 2024  -   2025 роках! 

Минуло багато років навчання, перш ніж ми набули досвід і тепер ми точно знаємо, що хочемо покращувати в породі і над чим будемо працювати наступні роки.

Для нас зараз дуже важливо сформувати власну лінію шоу собак до 5 коліна. Ми будемо розширяти наш розплідник за допомогою співвласництва наступні два роки, що дозволить нам отримувати більше можливостей для селекції цих собак в Україні.

В планах на 24 рік два приплоди:

Nala Potencjal FCI for Sine Metu + Reginald Kvisti iz Kaneksoа також Sine Metu Helga + Leon Langrica.

Зараз відкритий запис на цуценят від цих батьків.

25 рік обіцяє бути плідним, так як підросте наше молоде покоління Sine Metu і буде готовим до того щоб подарити нам висококласних цуценят.

Що ще потрібно для щастя?

Після 10 років життя з голими собаками в одному домі ми відвикли від присутності шерсті в їжі і на одежі. І коли стала гостра потреба в придбанні ще одного члена родини у вигляді кота, звісно ніхто з нас не вагався що це будуть коти без шерсті.

Саме так у нас з'явилися канадські сфінкси і ельфи. Але наше серце заполонила особлива любов до маленьких гномиків, коротколапих, голих котів -  бамбіно, так як ми не є шанувальники присутності котів на шафах і люстрах. В цій породі ідеально поєднується милий, спокійний темперамент і з ними надзвичайно комфортно проживати одному домі, особливо коли ще є інші тварини. 

Вони всіх приймають і люблять.Ми знайшли те що шукали - ідеального кота. Згодом ми зареєструвати розплідник Sine Metu cattery, пройшли навчання на фелінолога і на даний момент ведемо племінну діяльність для таких порід як Бамбіно і Двельф.

Ми ведемо в інстаграм блог про бамбіно і двельф

У чому ми найкращі

ЧОМУ МИ?

наші документиНОВИНИ РОЗПЛідНИКА
Знайди свою другу половинку!
Ваші пошуки закінчуються тут.
Якщо ви шукаєте високоякісного ксолоітцкуінтлі з найкращим родоводом, ви потрапили в потрібне місце. Переконайтеся, що ваші наміри серйозні, і заповніть анкету майбутнього власника.
Заповніть форму
Sine Metu

Sine Metu - монопородний розплідник ксолоітцкуінтлі мініатюрного розміру в Україні. Про розведення ксоло знаємо все і трохи більше.В селекційній діяльності нашого розплідника ми обираємо тільки кращі кровні лінії ксоло у світі.Наші випускники живуть більше ніж 10 країнах Європи в США і Канаді.Всі наші племінні собаки перевірені на генетичні захворювання, і мають відмінне здоров'я.