Наші цуценята

Висококласні цуценята можуть народжуватись тільки від таких же предків.Тому ми дуже прискіпливо обираємо кровні лінії ксоло які приймають участь у пеменній діяльності. Саме тому наші цуценята мають красиву форму тіла, задуманий розмір, правильний рух - це не випадковість. 

Наш розплідник не великий, і наші ксоло живуть з нами в домі  або у співвласників, як члени сім'ї. Всі приплоди довгоочікувані і професійно сплановані. Розраховані задовго до їх появи.

Запланувати. виносити, і виростити цуценят займає 6 місяців нашого часу. Саме тому ми не плануємо більше аніж 2-3 приплоди в рік. 

Рання соціалізація і виховання цуценят

Ми працюємо над тим аби кожне цуценя яке їде в новий дім не мало проблем з тим аби прижитися в новій родині. Ксоло порода аборигенна тому їх необхідно привчати до контактування з людьми і іншими тваринами саме змалку.Аби цуценя виросло здоровим ми даємо йому збалансоване харчування і найкращий догляд за шкірою, ми використовуємо косметику, призначену тільки для безшерстих собак.Всі наші цуценята правильно вакциновані і регулярно обробляться від паразитів. 

Вибір власника 

Ми прагнемо аби наші цуценята потрапляли в родини, в яких їх будуть любити не меньше аніж в рідному домі. Тому дуже відповідально ставимось до вибору майбутнього власника.Основними критеріями вибору є відповідальність, контактність (так як наше спілкування зазвичай не закінчується коли цуценя приїжджає в новий дім),активність (так як ксолоіцкуінтлі потребують помірних нагрузок аби не зажиріти). Для людей які отримали ксоло вперше і їм буде потрібна наша підтримка з порадою щодо догляду і годування, обов'язково її отримають. 

Заплановані приплоди на 24 рік

Зараз відкритий запис на цуценят від цієї пари батьків:

Приплід К
Nala Potencjal FCI for Sine Metu + Reginald Kvisti iz Kanekso

Народились 25.12.2023
три хлопці. 
Sine Metu Kaiser de la moda (голий)
Sine Metu Kay to the heart (голий)
Sine Metu Karl Legnjjhu (в шерсті)

Приплід L
Sine Metu Helga + Leon Langrica


Очікуємо на літо 2024

Пиплід М
Sine Metu Candy Karamel + Reginald Kvisti iz Kanekso


очікуємо на літо 24 року

Приплід А
народження 2017

Перший послід планували за рік до його появи. Це поєднання дуже цікавих ліній собак Роксолана Мечта Жижні +Hugo Boss.

Приплід B
народження 2018

Ми повторили цю комбінацію для другого посліду, тому що перший виявився чудовим. Роксолана Мечта Жижні+ Hugo Boss

Приплід C
народження 2020

Цей послід планувався давно і нам це вдалося. Цього разу ми підібрали гарну пару для Роксолани. Роксолана Мечта Жизні +Золота Альфа Крістіан

Приплід E
народження 2021

Головною метою Е Litter було подвійне планування на майбутнє та безперервність, а також ретельно прораховані результати тут і зараз. Роксолана Мечта Жизні+Corazon Amante Benito

Приплід F
Народженя 2021

Я завжди кажу, що Приплід F народжений, щоб бути щасливими Ксоло. Це доля. Sine Metu Beitris + Corazon Amante Benito

Приплід O
Народженя 2021

Я завжди кажу, що Приплід O народжений, щоб бути наймилішим Ксоло. Reginald Kvisti iz Kanekso+ Sine MetuBeatrice

Приплід G
Народженя 16.07.2022

Чудове поєднання красивих форм Реджі та маленьких розмірів Роксолани.

Приплід H
Народженя 06.09.2022

Заплановане об'єднання Sine Metu Coco(жінка, яка перебуває у співвласності)+Регінальд Квісті із Канексо. Перший довгоочікуваний Приплід сестрички нашої Карамельки. 1 голий кобель Гнат1 гола сука Хельга

Приплід I
Народженя 02.05.2023

Це перший Приплід від Sine Metu Candy Karamel і Leon Langarica. Мета виробництва бронзових цуценят мексиканських ліній була досягнута. 3 голих самки

This is some text inside of a div block.
Приплід J
Народженя 12.06.2023

Вибір кобеля для Коко - це завжди важкий вибір. Тому ми спочатку спробували Леона поєднати мексиканську та українську лінії собак.

Основні селекційні цінності

Ми - сімейний розплідник, тому у нас немає постійного потоку цуценят. Наші ксоло живуть з нами в одному будинку, а також у наших співласників. Всі посліди розраховані на два роки вперед.З нами живуть 8 ксолів.Тому цифра 4-5 - це максимальна кількість пологів, яку ми можемо собі дозволити за рік в нашому розпліднику, вони дуже добре продумані з ідеально підібраними парами батьків. Кожен послід займає 4-6 місяців нашої роботи. Ми дбаємо про чистоту породи і здоров'я наших ксолів, тому в'язки з нашими кобелями і суками з інших розплідників проводяться у відповідності з усіма клубними (FCI) і ветеринарними правилами.Всі наші цуценята правильно виховуються. А саме, вони отримують ранню соціалізацію, правильне збалансоване харчування і хороший догляд за шкірою, ми використовуємо косметику, призначену тільки для безшерстих собак.Ми стежимо за тим, щоб цуценятам вчасно робили всі щеплення та обробки від паразитів.Ми не займаємося розведенням для отримання прибутку і тому дуже ретельно підходимо до вибору майбутнього власника для наших цуценят.

ЖИТТЯ з КсолоЦУЦЕНЯТа КСОЛО
Знайди свою другу половинку
Якщо ви впевнені, що порода ксоло вам підходить, заповніть анкету майбутнього власника.
заповніть анкету
Sine Metu

Sine Metu - монопородний розплідник ксолоітцкуінтлі мініатюрного розміру в Україні. Про розведення ксоло знаємо все і трохи більше.В селекційній діяльності нашого розплідника ми обираємо тільки кращі кровні лінії ксоло у світі.Наші випускники живуть більше ніж 10 країнах Європи в США і Канаді. Всі наші племінні собаки перевірені на генетичні захворювання, і мають відмінне здоров'я.