Коли розведення стає мистецтвом
Професійний сімейний
розплідник Ксолоіцкуінтлі
мініатюрного розміру.


Ласкаво просимо на сайт розплідника  
Sine Metu (КСУ),
в Україні.

Наше розведення спрямоване на досягнення ідеальної гармонії у витончених формах ксолоітцуінтлі та стійкій психіці. В результаті ми підтримуємо красу породи і є провідним розплідником мініатюрних ксолоітцуінтлі в Україні.

ПРО НАС

з чого все почалось

Ми Юліан і Юлія, сімя яка є власником монопородного розплідника ксолоітцкуінтлі мініатюрного розміру в Україні у місті Лева з 2014 року.

Ми провели ціленаправлену племінну роботу, і на сьогодні ми отримуємо першокласних ксоло, які є супутниками нашим власникам в різних куточках світу. А також доводять свої породні цінності на чемпіонатах в Європі і світі.

Селекція - наша пристрасть і хоббі. Тому ми вклали багато свого часу і доклали максимально зусиль для збереження і покращення породи. 

дізнатися більше
Що ми робимо найкраще

Чому саме ми?

СЕЛЕКЦІЙНЕ РОЗВЕДЕННЯ
У нас представлені найкращі лінії ксолоітцкуінтлі у світі, в тому числі імпортовані мексиканські шоу-лінії.  Купуючи цуценя в нашому розпліднику, ви отримуєте здорового цуценя зі стійкою психікою, відмінною анатомією і породним темпераментом відповідно до стандарту породи.
ВИРОЩУВАННЯ ТА СОЦІАЛІЗАЦІЯ
Ми виховуємо і годуємо кожного цуценя так, ніби воно залишиться з нами на все життя. Цуценята отримують ранню соціалізацію і добре контактують з людьми. Ми використовуємо професійний грумінг для догляду за тілом цуценят.
ПІДТРИМКА
Ми надаємо всім власникам і співвласникам наших собак консультації та всебічну допомогу протягом усього життя. Ми будуємо дружні стосунки між заводчиком, нашими ксоло та їхніми власниками. Основою добрих стосунків є довіра. Тому ми відповідально підходимо до підбору сімей для наших цуценят.
СЕЛЕКЦІЯ

Наш племінні ксолоіцкуінтлі

Без перебільшення скажу що ксолоітцкуінтлі одна з найдавніших і найрідкісніших порід собак на планеті, тому це чудо природи потребує особливого збереження аборигенних ліній. 

Висококласні цуценята можуть народитись тільки від таких же батьків.   

Тому наші племінні собаки імпортовані в Україну з кращих розплідників світу,навіть із батьківщини цих собак - самого серця Мексики, і мають кращі породні дані для того аби народжувати неймовірно класних і високопородних  цуценят.

Дізнатись більше
екзотично

Наші цуценята

Кожне цуценя народжене в нашому розпліднику  насамперед це особистість, з набором чудових екстерєрних даних і породним темпераментом ксолоітцкуінтлі.

Неодмінно всі наші цуценята є дорогоцінні і кожен з них окрім племінних книг КСУ реєструється ще в електронній базі породи ксолоітцкуінтлі.

У нас не більше 2-3 якісно спланованих приплодів у рік. Тому існує черга на цуценят Sine Metu.

Дізнатись більше
Знайди свою другу половинку!
Ваші пошуки закінчуються тут.
Якщо ви шукаєте високоякісного ксолоітцкуінтлі з найкращим родоводом, ви потрапили в потрібне місце. Переконайтеся, що ваші наміри серйозні, і заповніть анкету майбутнього власника.
Заповніть форму

Наші ксоло у світі

Відгуки власників

Людмила Смолова

Мені дуже пощастило, що я знайшла розплідник Sine Metu, який вже багато років займається розведенням ксоло, і робить це дуже професійно і грамотно. Я маю дівчинку Sine Metu Geraldinе, з виводока G. Ця маленька красуня цінний зразок того, яким має бути справжній  ксолоіцкуінтлі мініатура: невисока на зріст, пропорційна, голенька повністю, і лише маленький ірокез на голові, ніби нагадування, що вона ж дівчинка. При цьому у неї збережені всі вимоги до породи. Зараз вона по-дитячому велика пустунка, але має врівноважену психіку. В усьому цьому я бачу велику заслугу заводчика. Тому, якщо хтось планує завести ксолоітцкуінтлі, раджу розплідник Sine Metu. 100% ви отримаєте висококласне цуценя!!!

Марина Носко

Після багатьох років планування завести в нашій родині ксолоітцкуінтлі, я почала шукати хорошого, відповідального заводчика цієї породи. Мені знадобився деякий час, щоб знайти розплідник  Sine Metu, але воно було того варте. Весь процес від початку і до сьогодні був і є дуже хорошим! Ми отримуємо всю допомогу і підтримку від нашого заводчика, і ми дуже задоволені всім. Наш хлопчик здоровий, грайливий і дуже ніжний. Він для нас все і навіть більше. А ще він дуже розумний! Я можу рекомендувати розплідник Sine Metu від щирого серця.

Klaudia Estera Sobieranska

Я випадково натрапила розплідник Sine Metu. Отримавши свого першого ксоло від іншого заводчика я не отримувала консультацій які були мені так потрібні і я почала шукати хто би міг мені підказати як доглядати за ксоло. Так я натрапила на розплідник Sine Metu. Під час розмови з'ясувалося, що в розпліднику щойно народилися цуценята, я зацікавилась і наважилася на другого ксоло. Я отримала фотографії і закохалася з першого погляду в цуценя з білими відмітинами. Я подивилася на нього і подумала: "Так! Це мій малюк! Це мій хлопчик!". Так Хагал з'явився в нашому домі. Я постійно спілкуюся з Юлією, вона чудовий заводчик, завжди надає доступно пораду та допомогу, в приватному спілкуванні вона дуже мила і хороша людина. Ми постійно обмінюємося фотографіями і бачимо, скільки радості в неї від того, що цуценята  з її розплідника мають люблячий дім. 5 зірок буде недостатньо для того, аби оцінити скільки роботи і серця вкладає вона з чоловіком у те що роблять.

Agnieszka Cegla

Sine Metu Cream Brulle aka Canis це наше найбільше щастя. В нас весь день розпланований під Каніса, вікенд теж. Він надзвичайно розумний, в нього величезні успіхи в науці і в спорті. Ми так пишаємось ним. Дякуючи заводчику ми отримали здорового, класного ксоло, який не просто член родни, а він наша дитина. 

Наталія Кравченко

Велике дякую за нашу Марію! Якщо коротко про неї то вона моя кохана маленька мавпочка! Як я її взяла на руки вперше то одразу зрозуміла що ми призначені одна для одної. Вона дуже швидко адаптувалась в нашій сімї. А тепер я не уявляю як я жила без неї, вона наче все життя зі мною.

Сarol Tgrberry

Дякую розпліднку Sine Metu за мого сина. Hnat ідеальний компаньон про якого я дуже довго мріяла. Він моє натхнення коли я малюю. Ми розуміємо один одного без слів.

Charlene Suchet

Sine Metu Gloria чудове маленьке і дуже красиве ксоло з ідеальним поєднанням росту і пропорцій тіла. Ми здобуваємо з нею перемогу за перемогую. На сьогодні вона є Чемпіоном Франції і Бельгії. Це тільки початок її виставочної кар'єри. Я пишаюсь нею.

Про наше життя з ксоло дивіться вinstagram

Sine Metu

Sine Metu - монопородний розплідник ксолоітцкуінтлі мініатюрного розміру в Україні. Про розведення ксоло знаємо все і трохи більше.В селекційній діяльності нашого розплідника ми обираємо тільки кращі кровні лінії ксоло у світі.Наші випускники живуть більше ніж 10 країнах Європи в США і Канаді. Всі наші племінні собаки перевірені на генетичні захворювання, і мають відмінне здоров'я.