процес придбання

Як придбати цуценя


Всі наші цуценята є надзвичайно цінними і кожен з них окрім племінних книг КСУ реєструється ще в електронній базі породи ксолоітцкуінтлі. 

ЦІНА

Що до ціни на наших цуценят, вона різна і формується індивідуально. Чому так? Все залежить від :
-кровних ліній батьків, які прописані в родоводах ( є дешевші і дорожчі крові) - кількості голих цуценят в приплоді, тому що на кожен приплід ми витрачаємо одинаково свого часу і ресурсів - екстерʼєрних даних цуценя, а точніше так наз. шоу потенціалу
- статі цуценя, дівчата дорожчі за хлопців, особливо якщо ми бачимо в них потенціал щоб продовжувати рід.
-підрощені цуценята будут дорожчими (цуценята віком від 4 місяців), тому що ми вкладаємо в них найцінніше що є у кожної людини - час та турботу.ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ОПЛАТА і БРОНЮВАННЯ
Забронювати цуценя можна після заповнення анкети майбутнього власника. Після чого на основі ваших відповідей ми зрозуміємо чи підійде вам ця порода, і зарекомендуємо вам цуценя, якому буде комфортно з вами.Інтуїтивний вибір цуценя по фото або відео може бути помилковим. Кожне цуценя це особистість і має свій характер, ми вирощуємо їх і бачимо кожен день.Якщо на даний момент не буде підходящого цуценя. або всі цуценята будуть заброньовані. ми можемо рекомендувати чекати на наступний приплід.Бронь цуценя стане доступною лише після досягнення ним 1 місяця, це 25% від загальної суми.Піля цього дане цуценя рахуєтся захищеним і ми більше нікому його не пропонуємо.А також зі всіма майбутніми власниками ми підписуємо договір, текст якого можете прочитати в блозі на цьому сайті.ПЕРЕЇЗД ЦУЦЕНЯТИ В НОВИЙ ДІМ
Ви отримаєте від нас цуценя тільки після досягнення ним  3 місячного віку.Тому що основним принципом роботи нашого розплідника є правило відповідно якого - ми не відправляємо в новий будинок цуценят не підготовлених до переїзду у віці до 12 тижнів.У слові непідготовлених цуценят я маю на увазі ксоло без необхідних щеплень, не чіпованих і таких які не пройшли карантин. 

Коли цуценятам виповнюється 60 днів, ми відвозимо їх до клубу, щоб зареєструвати приплід у племінних книгах КСУ. Кожне цуценя чіпується і отримує метрику з номером, що відповідає чіпу. У віці 10 тижнів цуценята отримують останнє щеплення, після чого слідує двотижневий карантин і формується імунітет для того, щоб покинути домівку. А також у віці 12 тижнів цуценята вже добре переносять далекі подорожі.

Деталі доставки по  Україні і за її межі обговорюються індивідуально з майбутнім власником.Ми можемо порекомендувати перевірену нами компанію, з якою співпрацюємо в ході особистих переговорів.Наші цуценята живуть зі своїми власниками живуть не тільки в Україні але й в різних куточках світу це- Англія, Шотландія, Німеччина, Франція, Естонія, Фінляндія, Польща, Італія, Швейцарія, а також США і Канада.

Для того, щоб ми могли краще зрозуміти вас, а також те, чи підходить вам наші ксоло, заповніть, будь ласка, анкету. Це безкоштовно і не вважається бронюванням. Однак це важливий момент для нашого з вами порозуміння. Ми зв'яжемося з вами у вказаний в анкеті спосіб, найближчим часом, щоб обговорити подальші кроки.УВАГА! :
ми не продамо цуценя:

1. Дешевше, не щеплене, без клубних документів, без чіпу.
2. Якщо ви плануєте придбати цуценя для подарунку, без відома людини якій він призначений. А також у подарунок дитині, якщо батьки не готові доглядати за цуценям самостійно. 
3. Якщо ви плануєте його перепродати, бо таким чином заробляєте на життя. Ми не працюємо з перекупами.
4. Якщо у вас сумнівна історія в кінології. Наприклад практикується проживання тварин у клітках, або ви займатись нелегальним продажем тварин, і вам потрібні плідникі, так званий чорний ринок.

Button Text
Актуальний приплідГарантії заводчика

Я З НЕТЕРПІННЯМ ЧЕКАЮ ЩОБ ВІТАТИ ВАС В НАШІЙ СІМ’Ї SINE METU

Ксолоіцкуцнтлі - особливі собаки, тому, будь ласка, переконайтеся, у серйозності ваших намірів і чи вистарчить вам терпіння і любові, щоб дати, перш ніж бронювати цуценя у нас.

заповнити анкету
Sine Metu

Sine Metu - монопородний розплідник ксолоітцкуінтлі мініатюрного розміру в Україні. Про розведення ксоло знаємо все і трохи більше.В селекційній діяльності нашого розплідника ми обираємо тільки кращі кровні лінії ксоло у світі.Наші випускники живуть більше ніж 10 країнах Європи в США і Канаді. Всі наші племінні собаки перевірені на генетичні захворювання, і мають відмінне здоров'я.